Шкільний музей.

Шкільний музей відіграє значну роль у роботі загальноосвітнього навчально-виховного закладу.Музей – важливий фактор формування суспільної активності школярів, він дає можливість багато бачити власними очима і це робить його могутнім засобом переконання, агітації і пропаганди. Це живий організм, що розвивається. Музейні фонди постійно поповнюються новими матеріалами і відповідно, його експозиції, систематично поновлюються.Тих, хто любить історію, хто хоче поринути в давнину і доторкнутися до речей, які за віком сягають часів ХVІ століття, чекає у себе краєзнавчий музей, розташований у приміщенні Рокитнянської ЗОШ І-ІІступенів№5. Музей відкритий у 1997 році.

Музей займає приміщення площею 50 кв.м.

Музей має два відділи:Перший відділ - побут українців. Кожна з речей унікальна, експонати згруповані – залежно від тематики. Предмети побуту розповідають багато цікавого про життя наших предків, кожен предмет має свою історію.
Куточки історичного побуту українців
Куточок присвячений подіям Великої Вітчизняної війни 1941-1945 р.р.

У другому відділі - стенди, присвячені подіям Другої Світової війни, документи, фотографії, відомості про ветеранів Червоної Армії , бойові ордени односельчан, які творили ратний подвиг на шляхах війни.

Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.